✅ Putinų gimnazijos mokiniai Lukas Petrauskas, Adrijana Zubravičiūtė ir Edita Kazlauskaitė įkūrė socialinį verslą „Šilčiausios rankos“. Moksleiviai pasiūlė platformą, kurioje galima įsigyti senjorų pagamintų rankdarbių, o visus uždirbtus pinigus – jiems ir atiduoda, kad toliau kurtų ir nesustotų! Ši alytiškių idėja išrinkta viena geriausių mokomųjų bendrovių „eXpo“ mugėje ir pelnė socialiai atsakingos jaunosios bendrovės titulą.

sprendimų įmonę „Trusty“, kuri rūpinasi dirbtinio intelekto tinklalapių apsauga ir greitesniu svetainių užkrovimu. Iš Lietuvos Junior Achievement organizuotos parodos vaikinai grįžo su glėbiu nominacijų. Moksleivių verslas įvertintas kaip didžiausias eksporto potencialas, perspektyviausias vienaragis ir geriausias sprendimas verslui. Nors pradėjo, kaip patys sako, nuo nešvarių hakerių darbelių, dabar visus talentus išnaudoja kur kas geresniems darbams.

✅ Tuo metu Laura Gataveckaitė ir Gabrielė Balionytė, pirmokės iš šv. Benedikto gimnazijos, sukūrė programėlę „Goldfish“, kurioje galima rasti visą aktualiausią informaciją žvejams. Ši verslo idėja buvo nuominuota kaip originaliausia, o bendrovė – startuoliškiausia. „eXpo“ mugėje alytiškės pelnė 2-ąją vietą.

Žiūriu į Jus, mūsų mokytojai ir mokiniai, ir negaliu nesižavėti – darote daugiau nei priklauso, ieškote, kuriate, svajojate.

Visada sakiau, kad ne pažymys svarbiausia, o įgyta patirtis. Uždirbsite – puiku. Bankrutuosite – puiku. Juk visa tai – neįkainojamos pamokos.

Kai jauni žmonės dar mokyklos suole įkuria verslus – įdomius, inovatyvius, perspektyvius – nieko kito ir negaliu palinkėti – tik nepasiduoti ir vieną gražią dieną tapti vienaragiais, sparčiai augančiais ir pelningais, iš žalio mylimo Alytaus ????

Alytaus miesto meras – Nerijus Cesiulis

https://www.facebook.com/Cesiulis/posts/1289756854864276