Unmuted LT

„Unmuted LT“


 

BZNSTART fotosesijos akimirkos(asmeninis archyvas).


Internetinis puslapis

Alytuje jaučiamas įdomių, nekasdienių renginių trūkumas, kuriuose būtų aktyviai įtraukiami jaunimo atstovai. Taip pat Alytuje gausu jaunų talentingų ir veiklių žmonių, kurie norėtų „prasimušti“ į didžiąją sceną, bet neturi tam galimybių, patirties ar susiduria su techninėmis kliūtimis, negali pakankamai savęs realizuoti, nemoka savęs „parduoti“ renginių režisieriams ir t.t.


Istorija


UNMUTED LT – mokomoji mokinių bendrovė, kuri įsikūrė 2013m. rugsėjį Alytaus Putinų gimnazijoje. Susibūrus keliems skirtingiems, bet turintiems vieną tikslą, mokiniams supratome, kad turima patirtis gali pagelbėti mūsų bendraamžiams, su mūsų pagalba, kopti karjeros laiptais. Taigi, stengiamės daug ką apgalvoti, ir šiek tiek nebijoti rizikuoti.


Išskirtinumas


Mes esame vienintelė Alytuje renginius organizuojanti įmonė, kuri orientuojasi į jaunuosius talentus ir padeda jiems atsiskleisti. Puiki, patirties turinti komanda padės suorganizuoti tokius renginius, kuriuose jaunieji kūrėjai ir atlikėjai galės ramiai jaustis dėl techninių ir organizacinių klausimų. Mes skatiname jaunimą nebijoti atskleisti savo gabumus viešai. Mes – tai įmonė, kuri palaiko jauną, šviežią kūrybą ir jaunuosius menininkus.


Konkursai, bei apdovanojimai


2014m. dalyvavo „Bzn Start“ konkurse.


Komanda


  1. Rokas Danevičius.
  2. Gintarė Liubinaitė.
  3. Domantas Vokietaitis.
  4. Livita Žvaliauskaitė.
  5. Guoda.