Socialinio Verslumo Mokykla


Apie Socialinio Verslumo Mokyklą


2013 m įkūrė Donatas Vasiliauskas su partneriais. Šios neformalaus ugdymo mokyklos partneriai : Lietuvos Junior Achievement, Alytaus kolegija, Alytaus krašto verslininkų asociacija ir DNB bankas.

Mokykloje užsiemimai vyksta keturiose amžiaus grupėse – nuo pirmos iki ketvirtos gimnazijos klasės.

Socialinio verslumo mokykloje moksleiviai iš arčiau susipažįsta su verslo ir ekonomikos procesais aktyviai veikdami per praktines veiklas.

Pagrindinės veiklos : vizitai į sėkmingai veikiančias įmones, susitikimai su sėkmingais verslininkais – mentoriais. Moksleiviai aktyviai kuria mokomąsias moksleivių bendroves, dalyvauja konkursuose ir užsiima verslu.

Organizuojamos vasaros verslumo stovyklos, verslumo seminarai ir praktiniai užsiemimai. Patys organizuojame konkursus ir skleidžiame mieste verslumo dvasią.

 

Alytaus KolegijaLietuvos Junior AchievementAlytaus Verslininkų AsociacijaDNB Bankas

 

 


Socialinio verslumo mokyklos naujokų krikštynos 2015


Ketvirtadienį, Spalio 22 dieną, socialinio verslumo naujokai ( pirmokai ir ketvirtokai ) davė priesaiką ir tapo pilnaverčiais socialinio verslumo mokyklos nariais.
 

 

 


#SWITCH Vilnius 2015


Alytaus Putinų gimnazijos socialinio verslumo mokyklos mokiniai, su mokytoju Donatu Vasiliausku, dalyvavo LITEXPO rūmuose vykusiame didžiausiame Baltijos regiono modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH. Renginyje buvo kalbėta apie jaunimo verslumą, išmanius miestus, kibernetinį saugumą, kūrybines industrijas ir dar daugybę kitų skaitmeninės ateities temų. Buvo proga susitikti ir kalbėtis su globalių skaitmeninių kompanijų tokių, kaip „Amazon“, „Microsoft“, „Google“, „Uber“ atstovais, geriausiais skaitmeninės rinkos ekspertais ir modernių technologijų kūrėjais iš 15 šalių.

Vienoje salių veikė Cool&Crazy erdvė, skirta jaunimui supažindinti su technologiniais išradimais ir juos gyvai išbandyti, buvo pristatomi virtualūs trimačiai modeliai, 3D spausdintuvai ir skaneriai, virtualios realybės akiniai, dronai, daugiasraigčiai orlaiviai, kiti kūrybiški išradimai.

Socialinio verslumo mokyklos mokiniai laimėjo pirmąją vietą video konkurse „Kaip technologijos pakeitė mano gyvenimą ? ( How has technology affected our life ? ) “.

 


 Socialinio verslumo mokyklos senbuvių užsiemimas ( 2015m. Rugsėjis )


 

 


 MMB „DOPS“ geriausio stendo nominacija nacionalinėje MMB mugėje


 

 


 MMB „DOPS“ prezentacija nacionalinėje MMB mugėje


 

 


 Nacionalinė  MMB mugė Vilniuje


 

 


 Dzūkijos regiono MMB mugė Alytuje


 

 


Socialinio Verslumo Mokykla iškovojo pirmąją vietą „Startup AWARDS 2014“


BZN Start organizuotame konkurse “ Startup AWARDS 2014″ metų startuolių bendruomenės nominacijoje Socialinio verslumo mokykla iškovojo pirmą vietą.

 


Pradedančiojo verslininko Deivido Kaupinio seminaras


Socialinio verslumo mokyklos aktyvus ir sėkmingas mokinys, pradedantysis verslininkas Deividas Kaupinis veda seminarą apie pardavimus jaunesniems savo kolegoms.

 

 


Svečiuose Gabrielius Landsbergis


Putinų gimnazijos socialinio verslumo mokykloje lankėsi europarlamentaras Gabrielius Landsbergis.Diskusija apie verslo galimybes Alytuje.

 


Fuksų krikštynos


 

 

 

 


2015 metų sezono užsiemimai


Pirmasis šio sezono Socialinio verslumo mokyklos užsiėmimas. Tik pozityvas, gera energija ir produktyvumas, visa tai byloja, jog su laukiančiais naujais iššūkiais susitvarkysime puikiai!

 

 

 


Pirmoji vieta „Startup AWARDS 2014“


BZN Start organizuotame konkurse „Startup AWARDS 2014“ metų startuolių bendruomenės nominacijoje Socialinio verslumo mokykla iškovojo pirmą vietą.


Socialinio verslumo mokyklos stovykla


Socialinio verslumo mokykla trims dienoms persikėlė į Punią Alytaus rajone. Mokiniai kartu su socialinės mokyklos idėjos autoriumi, lektoriumi, Alytaus Putinų gimnazijos ekonomikos mokytoju Donatu Vasiliausku lankėsi įmonėse, verslo atstovai savo patirtimi dalijosi viešėdami mokinių stovykloje.

 


 Socialinio verslumo mokyklos užsiėmimų akimirkos


 

 


Socialinio verslumo mokykla organizavo mokymus Alytaus moksleiviams


 

 


Socialinio verslumo mokykla DNB banke


 

 


Socialinio verslumo mokykla Alytaus kolegijoje


 


Socialinio verslumo mokyklos VEMP apmokymai su Lietuvos Junior Achievement


 

 


Pirmasis Socialinio verslumo mokyklos užsiėmimas


Motyvacinis seminaras „Apie motyvaciją, verslą ir ekonomiką“. Įspūdžiai labai geri ir pozityvūs, judame į priekį.
Mes tai galim !