Photo Shoot

„Photo Shoot“


10968725_847528161955130_621192596_o
10965258_847527958621817_739197787_n

Asmeninė fotosesija, poros fotosesija, meilės istorijos fotografavimas, meniška, portretinė, studijinė fotografija ir daugelis kitų asmeninės fotografijos būdų.

Filmuojame ir fotografuojame įvairius pramoginius renginius – vestuves, krikštynas, vaikų gimtadienius, vakarėlius. Taip pat kuriame reklaminius, muzikinius bei pristatomuosius vaizdo klipus.


Istorija


Viskas prasidėjo per ekonomikos pamoką mūsų mokykloje. Buvom suskirstyti į grupes ir turėjom galvoti, koks galėtų būti mūsų verslas? Iš septynių idėjų išsirinkome šią: fotografų ir video operatorių įmonė.

Vėliau ekonomikos mokytojas mums pasiūlė įkurti MMB. Pradėjome galvoti: nuo ko gi čia pradėjus? Ką pirmiau reikėtų padaryti? Su ekonomikos mokytojo pagalba greit „įsivažiavome“ į darbus. Pradėjome atlikinėti įvairias užduotis, mokytis su įvairiomis programomis ( Sony Vegas; Photoshop..), ėjome į susitikimus su vienu iš fotografų – mūsų konsultantu Laurynu Mitrulevičiumi.

Po truputį mūsų siekiai pildosi.


Konkursai, bei apdovanojimai


Dalyvavo Lietuvos Junior Achievement Geriausios MMB konkurse. Nors ir nieko nelaimėjome, bet gavome labai daug pagyrimų iš kiekvieno susidomėjusio mūsų įmone.

Mokytojas Donatas Vasiliauskas surengė kelis susitikimus su vienu fotografu Laurynu Mitruliavičium, kuris turi savo fotografijos studija panic.lt. Laurynas surengė tarpusavio iššūkį : kuri komanda geriau pristatys savo įmonę. O nugalėtojams atiteks galimybė nemokamai pasinaudot jo nauja studija ir mes laimėjome.

Mokykloje ir tarp draugų išgarsėjome, kaip šauni fotografų grupė ir kvietė mokyklos bibliotekininkė bei pavaduotoja fotografuoti renginius ir t.t.


Komanda


  1. Viktorija Mankevičiūtė.
  2. Dovilė Stočkelytė.
  3. Gabija Kvederavičiūtė .
  4. Dominykas Truncė.
  5. Gediminas Leonas.
  6. Mantas Kriaučiūnas.