Buen Alfato

„Buen Alfato“


10966737_868497903194118_541849676_n

„Buen Alfato“ – tai muiliukai, pagaminti iš natūralių medžiagų. Kiekvienas gabalėlis yra skirtingai kvepiantis. Raštai, kvapai, spalvos, tekstūros – išgaunamos natūraliai.


Kodėl „Buen Alfato“?


Iš pradžių sugalvotas pavadinimas buvo „geras kvapas“, bet norėjosi kažko įdomaus, todėl pavadinimas buvo išverstas į kitą kalbą.


Istorija


2014m. mokomoji bendrovė įsikurė, kai ekonomikos mokytojas Donatas Vasiliauskas uždavė užduotį grupelėse sukurti verslo idėją. Idėja gaminti ekologiškus, įvairių kvapų, spalvų ir formų muiliukus gimė esksprontu. Tai pasirodė patrauklu, perspektyvu ir tikrai reikalinga kiekvienam žmogui. Pradėjus gaminti muiliukus, „Buen Alfato“ komanda praplėtė savo asortimentą ir pradėjo gaminti natūralias vaškines žvakes.

Deja dar tais pačiais, 2014 metais, pasibaigus įmonės gyvavimo laikotarpiui įmonė užsidarė , nes dėl susidariusių aplinkybių pristigo naujų narių.


Konkursai, bei apdovanojimai


MMB „Buen Alfato“ dalyvavo Lietuvos Junior Achievement Geriausios MMB konkurse, Swedbanke. Deja, laimėti nepavyko, bet bendrovė išpardavė tikrai didelę dalį savo produkto ir užsidirbo pinigų.

Gavo pasiūlymą iš pelningo verslininko važiuoti į Anykščius ‘tuk tuk… Kolegiada 2014’ parodyti žmonėms kaip gamina savo muiliukus. Šio pasiūlymo dėka MMB narės įgijo didelės patirties, bei įsimintinų įspūdžių. Taip užsidirbo pinigų, gavo padėką bei kitų prizų.


Komanda


  1. Eigilė Vainoriūtė.
  2. Laura Jankauskaitė.
  3. Gabrielė Malaškevičiūtė.
  4. Greta Stankutė.